bild

En schackklubb för dig i Kinna, Skene och Örby

Styrelse- och andra uppdrag inom schackklubbenen skrivare
Position Namn Adress Postnummer och ort E-postadress Telefonnummer
Ordförande Anders Frisk Svedjeliden 10 511 56 Kinna afrisk7@icloud.com 0735 – 44 74 33
Vice ordförande Kent-Ove Ingvarsson Nynäsgatan 4 511 56 Kinna kentove@telia.com 0320 – 355 11 | 0767 – 61 46 77
Sekreterare Lennart Voigt Nordostpassagen 63 413 11 Göteborg voigt.lennart@gmail.com 0702 – 22 84 20
Kassör Ivo Grigic Kronogärdesgatan 8 511 71 Fritsla ivo.grigic@hotmail.com 0320 – 700 10
Ungdomsledare Jonny Danielsson Pruhultsvägen 10 511 56 Kinna jonny.danielsson@lr.org 0703 – 28 80 50
Ungdomsrepresentant Linn Forsberg Skenevägen 14 512 60 Överlida
Suppleant Nils Johansson Vräsjövägen 14 511 56 Kinna nils.johansson.kinna@telia.com 0320 121 55
Suppleant Jan Fridén Hambovägen 10 511 57 Kinna jan.friden@caredialog.com 0320 – 155 98 | 0730 - 36 72 00
Materialförvaltare Anders Frisk Svedjeliden 10 511 56 Kinna afrisk7@icloud.com 0735 – 44 74 33
Materialförvaltare Bror-Olof Svenberg Sträte VIK 519 96 Fotskäl 0320 – 631 43
Revisor Anders Kleimark Tursagatan 46 504 46 Borås akleimark@gmail.com
Revisor Ingemar Linder Blåklintsvägen 7 511 72 Fritsla ingolinder@telia.com 0320 – 724 77
Valberedning Nils Johansson Vräsjövägen 14 511 56 Kinna nils.johansson.kinna@telia.com 0320 121 55
Valberedning Ingemar Linder Blåklintsvägen 7 511 72 Fritsla ingolinder@telia.com 0320 – 724 77
Webbredaktör Anders Kleimark Tursagatan 46 504 46 Borås akleimark@gmail.com